Biz Kimiz ?

Düşünceler, davranışlar, yaklaşımlar, tüketimler hergün değişiyor. Araştırmaların içerikleri ve mecraları da bu değişimlerden payını alıyor. Mesafelerin uzamasına ters orantılı olarak artık veri toplamanın dijital platformlara geçmesiyle süreler kısalıyor. Bu şekilde, dijital araştırmalar, insanı tanıma sanatının vazgeçilmez enstrümanı olarak sahnedeki yerini alıyor.

Müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlarının çözülmesi için yeni teknoloji ve çözümlerden korkmamak gerekir. Doğruyu temel alıp, verilebilecek en fazla katma değeri oluşturmak bizim vazgeçilmezimizi oluşturur.

Yenilikçi düşünce yapısına sahipseniz, hangi yaşta ve koşulda olursanız olun, “Neden olmasın?” diyerek her şeye yeniden başlayabilirsiniz. İş kültürümüz, hep birlikte vazgeçilmezimizin iş ortaklarımızın aksiyona yönelik çözümlere ulaşabileceği anlamlı ve gerçekçi araştırmalar inşa edebileceğimiz platformalar yaratmaktır.

DORinsight’ın Farkı Nedir?

  • Türkiye’yi temsil eden en büyük "online araştırma" veritabanına sahip araştırma şirketi olması
  • Etkin bir süreçle ve kısa zamanda sonuç odaklı veriler elde edilmesi
  • Panelistlerin, soruları online olarak rahatça ve uygun oldukları zamanda cevaplamaları, böylece gerçekçi ve samimi sonuçlara ulaşılması
  • Çeşitli ve yenilikçi araştırma yöntemleri ile binlerce paneliste ulaşma kolaylığı sağlaması
  • Özel CRM ekibi kontrolünde ödül, fırsat ve avantajlar ile panelist katılımının sürekliliğinin sağlanması