EKİP ARKADAŞLARIMIZ

Ömer Eren - Araştırma Direktörü
Ömer Eren - Araştırma Direktörü

Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik ve İstatistik dallarında çift lisans, Bilgi Üniversitesi Matematik Bölümünde yüksek lisans doktora eğitimini gerçekleştiren Ömer Eren, çalışma hayatına 2002 yılında Yöntem Araştırma’da başlayarak, 2004 - 2008 yılları arasında Synovate’de Araştırma Müdürü olarak görev almıştır. 2008-2013 seneleri arasında, Ipsos’ta Marketing Science, Conjoint-Fiyatlama, ASI-Reklam Araştırmaları ve Stratejik Analizler ekiplerinde yöneticilik yapmıştır. DORinsight İstatistik ve Modelleme Direktörlüğünün yanı sıra Yeditepe Üniversite’sinde Matematik, İstatistik ve Pazarlama Araştırmaları derslerini de vermektedir.

Aykut Kuşdemir - Kıdemlı Araştırma Müdürü
Aykut Kuşdemir - Kıdemlı Araştırma Müdürü

Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde İşletme lisans eğitimini gerçekleştiren Aykut Kuşdemir, 2007-2013 yılları arasında Ipsos, 2013-2015 yılları arasında Millward Brown’da araştırma müdürü olarak görev almıştır. Uzmanlık alanları arasında marka takip çalışmaları, reklam testleri, marka değeri, konsept testleri ve sadakat araştırmaları yer almaktadır. 2015 Ekim ayından itibaren Hitay Holding şirketlerinden DORinsight bünyesinde Kıdemli Araştırma Müdürü olarak çalışmaya devam etmektedir.

Çağdaş Mert - Saha Müdürü
Çağdaş Mert - Saha Müdürü

Çağdaş Mert, 2007 yılında yılında Hitay Holding bünyesinde faaliyet gösteren Napolyon.com’da Müşteri İlişkileri Uzmanı olarak çalışmaya başladı. Napolyon.com’da çalıştığı süre boyunca farklı departmanlarda görev alan ve uzmanlaşan Çağdaş Mert, 2012 yılında Napolyon.com’un yine Hitay Holding’e bağlı DORinsight Pazar Araştırma ve Danışmanlık Şirketi tarafından devralınmasının ardından görevine Saha Müdürü olarak devam etmektedir.

Hüseyin Dalkıç - Veri Analiz Uzmanı
Hüseyin Dalkıç - Veri Analiz Uzmanı

Ondokuz Mayıs Üniversitesi İstatistik Bölümünden mezun olan Hüseyin Dalkıç, çalışma hayatına Metro Group Müşteri Hizmetlerinde başladıktan sonra, 2009 yılında Türk Telekom Operasyonuna geçiş yaptı. 2013 ylı itibariyle Hitay Holding şirketlerinden DORinsight’da Veri Analiz Uzmanı olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

Resul Atlı - Raporlama Uzmanı
Resul Atlı - Raporlama Uzmanı

2012 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu olan Resul Atlı, 2012 yılında Akademetre Araştırma ve Stratejik Planlama şirketinde Raporlama Sorumlusu olarak çalışma hayatına başlamıştır. 2013 yılı itibariyle Hitay Holding şirketlerinden DORinsight’da Raporlama Uzmanı olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

Barış Tuncaboylu - Teknik Operasyonlar Yöneticisi
Barış Tuncaboylu - Teknik Operasyonlar Yöneticisi

Uludağ Üniversitesi Ekonometri bölümü mezunu olan Barış Tuncaboylu, 2004 yılından bu yana Piramit Danışmanlık, Ipsos, TNS ve Xsights şirketlerinde çalışmıştır. 2014 yılından bu yana DORinsight’ta Teknik Operasyonlar Yöneticisi olarak çalışma hayatına devam etmektedir.