EKİP ARKADAŞLARIMIZ

Ömer Eren - Araştırma Direktörü
Ömer Eren - Araştırma Direktörü

Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik ve İstatistik dallarında çift lisans, Bilgi Üniversitesi Matematik Bölümünde yüksek lisans doktora eğitimini gerçekleştiren Ömer Eren, çalışma hayatına 2002 yılında Yöntem Araştırma’da başlayarak, 2004 - 2008 yılları arasında Synovate’de Araştırma Müdürü olarak görev almıştır. 2008-2013 seneleri arasında, Ipsos’ta Marketing Science, Conjoint-Fiyatlama, ASI-Reklam Araştırmaları ve Stratejik Analizler ekiplerinde yöneticilik yapmıştır. DORinsight İstatistik ve Modelleme Direktörlüğünün yanı sıra Yeditepe Üniversite’sinde Matematik, İstatistik ve Pazarlama Araştırmaları derslerini de vermektedir.

Çağdaş Mert - Saha Müdürü
Çağdaş Mert - Saha Müdürü

Çağdaş Mert, 2007 yılında yılında Hitay Holding bünyesinde faaliyet gösteren Napolyon.com’da Müşteri İlişkileri Uzmanı olarak çalışmaya başladı. Napolyon.com’da çalıştığı süre boyunca farklı departmanlarda görev alan ve uzmanlaşan Çağdaş Mert, 2012 yılında Napolyon.com’un yine Hitay Holding’e bağlı DORinsight Pazar Araştırma ve Danışmanlık Şirketi tarafından devralınmasının ardından görevine Saha Müdürü olarak devam etmektedir.

Müjgan Suyaran - Pazarlama Yöneticisi
Müjgan Suyaran - Pazarlama Yöneticisi

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde lisans, Bilgi Üniversitesi Pazarlama İletişimi Bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamlayan Müjgan Suyaran, çalışma hayatına 2007 yılında Hitay Holding’in grup şirketlerinden Embrio’da Pazarlama Uzman Yardımcısı olarak başladı. Holding bünyesinde çeşitli şirketlerde satış ve pazarlama departmanlarında kendini geliştiren Suyaran, 2012 yılında Napolyon.com’un yine Hitay Holding’e bağlı DORinsight Pazar Araştırma ve Danışmanlık Şirketi tarafından devralınmasının ardından görevine Pazarlama Yöneticisi olarak devam etmektedir.

Resul Atlı - Raporlama Uzmanı
Resul Atlı - Raporlama Uzmanı

2012 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu olan Resul Atlı, 2012 yılında Akademetre Araştırma ve Stratejik Planlama şirketinde Raporlama Sorumlusu olarak çalışma hayatına başlamıştır. 2013 yılı itibariyle Hitay Holding şirketlerinden DORinsight’da Raporlama Uzmanı olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

Barış Tuncaboylu - Teknik Operasyonlar Yöneticisi
Barış Tuncaboylu - Teknik Operasyonlar Yöneticisi

Uludağ Üniversitesi Ekonometri bölümü mezunu olan Barış Tuncaboylu, 2004 yılından bu yana Piramit Danışmanlık, Ipsos, TNS ve Xsights şirketlerinde çalışmıştır. 2014 yılından bu yana DORinsight’ta Teknik Operasyonlar Yöneticisi olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

Emine Karadağ - Araştırma Yöneticisi
Emine Karadağ - Araştırma Yöneticisi

Anadolu Üniversitesi’ nde İşletme lisans eğitimini gerçekleştiren Emine Karadağ, 2012 – 2018 yılları arasında GfK Araştırma Şirketi’ nde Araştırma Uzmanı olarak görev almıştır. Uzmanlık alanları arasında kurumsal itibar, omnibus, marka – imaj çalışmaları, tracking, müşteri ve çalışan memnuniyeti araştırmaları yer almaktadır. 2018 Nisan ayından itibaren Hitay Holding şirketlerinden DORinsight bünyesinde Araştırma Yöneticisi olarak çalışmaya devam etmektedir.