EKİP ARKADAŞLARIMIZ

Ömer Eren - Araştırma Direktörü
Ömer Eren - Araştırma Direktörü

Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik ve İstatistik dallarında çift lisans, Bilgi Üniversitesi Matematik Bölümünde yüksek lisans doktora eğitimini gerçekleştiren Ömer Eren, çalışma hayatına 2002 yılında Yöntem Araştırma’da başlayarak, 2004 - 2008 yılları arasında Synovate’de Araştırma Müdürü olarak görev almıştır. 2008-2013 seneleri arasında, Ipsos’ta Marketing Science, Conjoint-Fiyatlama, ASI-Reklam Araştırmaları ve Stratejik Analizler ekiplerinde yöneticilik yapmıştır. DORinsight İstatistik ve Modelleme Direktörlüğünün yanı sıra Yeditepe Üniversite’sinde Matematik, İstatistik ve Pazarlama Araştırmaları derslerini de vermektedir.

Serhan Boybek - Kıdemlı Araştırma Müdürü
Serhan Boybek - Kıdemlı Araştırma Müdürü

İstanbul Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Serhan Boybek, İşletme Yüksek Lisansı eğitimini İTÜ’de tamamlamış olup, halen İTÜ’de İşletme Mühendisliği doktora eğitimine devam etmektedir. Yaklaşık 6 yıl Kalite ve Yönetim Danışmanı olarak farklı danışmanlık şirketlerinde çalıştıktan sonra, 2006 yılında Pazar Araştırma sektöründeki kariyerine Barem Research firmasında Kantitatif Proje Uzmanı olarak başlamış ve Kantitatif Grup Başkanı olarak görevine devam etmiştir. Memnuniyet, Bilinirlik-İmaj, Gizli Müşteri, Tüketim Takip Araştırmaları ve Sürekli (Tracking) Araştırmalar alanında uzmanlaşmış olan Serhan Boybek, Ocak 2014 tarihinden itibaren Hitay Holding şirketlerinden DORinsight’ta Kıdemli Araştırma Müdürü olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Aykut Kuşdemir - Kıdemlı Araştırma Müdürü
Aykut Kuşdemir - Kıdemlı Araştırma Müdürü

Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde İşletme lisans eğitimini gerçekleştiren Aykut Kuşdemir, 2007-2013 yılları arasında Ipsos, 2013-2015 yılları arasında Millward Brown’da araştırma müdürü olarak görev almıştır. Uzmanlık alanları arasında marka takip çalışmaları, reklam testleri, marka değeri, konsept testleri ve sadakat araştırmaları yer almaktadır. 2015 Ekim ayından itibaren Hitay Holding şirketlerinden DORinsight bünyesinde Kıdemli Araştırma Müdürü olarak çalışmaya devam etmektedir.

Çağdaş Mert - Saha Müdürü
Çağdaş Mert - Saha Müdürü

Çağdaş Mert, 2007 yılında yılında Hitay Holding bünyesinde faaliyet gösteren Napolyon.com’da Müşteri İlişkileri Uzmanı olarak çalışmaya başladı. Napolyon.com’da çalıştığı süre boyunca farklı departmanlarda görev alan ve uzmanlaşan Çağdaş Mert, 2012 yılında Napolyon.com’un yine Hitay Holding’e bağlı DORinsight Pazar Araştırma ve Danışmanlık Şirketi tarafından devralınmasının ardından görevine Saha Müdürü olarak devam etmektedir.

Müjgan Suyaran - Acquisition Yöneticisi
Müjgan Suyaran - Acquisition Yöneticisi

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde lisans, Bilgi Üniversitesi Pazarlama İletişimi Bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamlayan Müjgan Suyaran, çalışma hayatına 2007 yılında Hitay Holding’in grup şirketlerinden Embrio’da Pazarlama Uzman Yardımcısı olarak başladı. Holding bünyesinde çeşitli şirketlerde satış ve pazarlama departmanlarında kendini geliştiren Suyaran, 2012 yılında Napolyon.com’un yine Hitay Holding’e bağlı DORinsight Pazar Araştırma ve Danışmanlık Şirketi tarafından devralınmasının ardından görevine Pazarlama Yöneticisi olarak devam etmektedir.

Ayşegül Yürüdüm - Üye İlişkileri Uzman Yardımcısı
Ayşegül Yürüdüm - Üye İlişkileri Uzman Yardımcısı

Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde okuyan Ayşegül Yürüdüm, Vegatel İletişim Hizmetlerinde 1,5 sene müşteri hizmetleri biriminde yer aldı. 2,5 yıl Akbank Genel Müdürlük’te müşteri hizmetleri ve tahsilat biriminde görev alan Ayşegül Yürüdüm, 2015 yılından beri Hitay Holding bünyesinde yer alan DORinsight’ın yönetiminde ilerleyen Napolyon.com’da Üye İlişkileri Uzman Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

Nermin Ünlüsoy - Yurt dışı Projeler Uzmanı
Nermin Ünlüsoy - Yurt dışı Projeler Uzmanı

Galatasaray Üniversitesi Sosyoloji bölümü ve Paris 12 Üniversitesi yüksek lisans mezunu Nermin Ünlüsoy, çalışma hayatına 2013 yılında Millward Brown FireFly kalitatif ekibinde başlamıştır. Kasım 2015 tarihinden bu yana ise; Yurt dışı online projeler’den sorumlu Araştırma Uzmanı olarak olarak DORinsight ekibinde çalışmaya devam etmektedir.

Hüseyin Dalkıç - Veri Analiz Uzmanı
Hüseyin Dalkıç - Veri Analiz Uzmanı

Ondokuz Mayıs Üniversitesi İstatistik Bölümünden mezun olan Hüseyin Dalkıç, çalışma hayatına Metro Group Müşteri Hizmetlerinde başladıktan sonra, 2009 yılında Türk Telekom Operasyonuna geçiş yaptı. 2013 ylı itibariyle Hitay Holding şirketlerinden DORinsight’da Veri Analiz Uzmanı olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

Resul Atlı - Raporlama Uzmanı
Resul Atlı - Raporlama Uzmanı

2012 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu olan Resul Atlı, 2012 yılında Akademetre Araştırma ve Stratejik Planlama şirketinde Raporlama Sorumlusu olarak çalışma hayatına başlamıştır. 2013 yılı itibariyle Hitay Holding şirketlerinden DORinsight’da Raporlama Uzmanı olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

Eser Büyüksoy - Araştırma Uzmanı
Eser Büyüksoy - Araştırma Uzmanı

Mimar Sinan Üniversitesi İstatistik lisans, Bahçeşehir Üniversitesi İş zekası yüksek lisans derecesine sahip olan Eser Büyüksoy, 2009 yılında GfK Türkiye araştırma Şirketi’nde Veri analiz Uzman Yardımcısı olarak P&G ekibinde çalışma hayatına başladı. Daha sonra Estima, Geovision ve Futurebright araştırmada analitik pozisyonlarda görev aldı. Eser Büyüksoy, 1 Şubat 2016 tarihinden itibaren Hitay Holding şirketlerinden DORinsight'ta Araştırma Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Barış Tuncaboylu - Teknik Operasyonlar Yöneticisi
Barış Tuncaboylu - Teknik Operasyonlar Yöneticisi

Uludağ Üniversitesi Ekonometri bölümü mezunu olan Barış Tuncaboylu, 2004 yılından bu yana Piramit Danışmanlık, Ipsos, TNS ve Xsights şirketlerinde çalışmıştır. 2014 yılından bu yana DORinsight’ta Teknik Operasyonlar Yöneticisi olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

Fatih Kaya - Kıdemli Yazılım Uzmanı
Fatih Kaya - Kıdemli Yazılım Uzmanı

Trakya Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Bölümünden 3. olarak mezun aynı zamanda Açık Öğretim Fakültesi Uluslararası İlişkiler son sınıf öğrencisi olan Fatih Kaya, 2003-2010 yılına kadar daha çok network ve bilgisayar donanımları üzerine çalışmış ve hobi olarak C/C++ sistem ve socket programları yazmıştır. 2010 yılında Microsoft Sistem ve Ağ Mühendisliği, Yazılım Uzmanlığı sertifikalarını alarak profesyonel anlamda yazılım hayatına Konfides Bilgi Teknolojileri şirketinde başlamış, 2016 yılında ise DORinsight şirketine Kıdemli Yazılım Uzmanı olarak devam etmektedir.